رزرو هتل مشهد | تا ۹۰% تخفیف واقعی رزرو در تمام ساعات شبانه روز | لیست هتل های مشهد-هتل نزدیک حرم مشهد ارزان-رزرو هتل مشهد علی بابا-رزرو هتل مشهد نزدیک حرم هتل

رزرو هتل مشهد | تا ۹۰% تخفیف واقعی رزرو در تمام ساعات شبانه روز | لیست هتل های مشهد-هتل نزدیک حرم مشهد ارزان-رزرو هتل مشهد علی بابا-رزرو هتل مشهد نزدیک حرم هتل

رزرو هتل مشهد – با افتخار اعلام می نماییم که هتل برای شما عزیزان با هر نوع سلیقه و با هر میزان بودجه ای رزرو آنلاین هتل ، هتل آپارتمان ، سوییت آپارتمان ، باغ ویلا و اقامتگاه های بوم گردی را بصورت مستقیم، بدون واسطه با کمترین قیمت انجام می دهد. ارائه خدمات رزرو هتل مشهد تا شما سفری ایده آل و شگفت انگیزی را بدون هیچ دغدغه ای آغاز کنید. شما می توانید رزرو آنلاین هتل های کشور از جمله رزرو آنلاین هتل های مشهد، هتل های تهران، هتل های اصفهان، هتل های شیراز، هتل های کیش، هتل های تبریز، هتل های شمال و دیگر شهرهای کوچک و بزرگ کشور را در “هتل تور مشهد” با قیمت استثنایی تجربه کنید. کلیه خدمات ما تا ۹۰% تخفیف استثنایی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. در این مطلب به موضوعات لیست هتل های مشهد-هتل نزدیک حرم مشهد ارزان-رزرو هتل مشهد علی بابا-رزرو هتل مشهد نزدیک حرم خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه خدمات خود را از جمله رزرو هتل مشهد را با سرعت، و ۱۰۰% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم .
رزرو هتل مشهد و لیست هتل های مشهد-هتل نزدیک حرم مشهد ارزان-رزرو هتل مشهد علی بابا-رزرو هتل مشهد نزدیک حرم در هتل تا ۹۰% تخفیف واقعی ارائه می گردد. این سایت همچنین افتخار خود می داند که در ارائه خدمات رزرو هتل مشهد در خدمت صاحبان آژانس مسافرتی باشد. اگر شما صاحب آژانس مسافرتی هستید می توانید به عنوان آژانس در سایت ثبت نام کنید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست هتل های مشهد-هتل نزدیک حرم مشهد ارزان-رزرو هتل مشهد علی بابا-رزرو هتل مشهد نزدیک حرم با ما همراه باشید. ما درهتل با بیش از چندین سال سابقه درخشان با حذف واسطه ها، ثبت آسان اقامتگاه ها و تیم تخصصی خود خدمات زیادی از جمله رزرو هتل مشهد را برای مشتریان خود تدارک دیده ایم.

رزرو هتل مشهد – تمام تلاش مجموعه هتل تور مشهد این می باشد تا بتواند بدون واسطه و با کمترین قیمت رزرو ( لیست هتل های مشهد-هتل نزدیک حرم مشهد ارزان-رزرو هتل مشهد علی بابا-رزرو هتل مشهد نزدیک حرم ) را برای شما عزیزان تدارک ببنید. ما همواره در تلاش هستیم تا بتوانیم خدماتی درخور مشتریانمان ارائه کنیم و از اینکه با شما هستیم به خود می بالیم.

رزرو هتل مشهد | تا 90% تخفیف واقعی رزرو در تمام ساعات شبانه روز
وقتی تصمیم به رزرو هتل می گیرید، به احتمال زیاد تمام توجه خود را بر امکانات و قیمت اتاق های هتل متمرکز می کنید. در این میان ممکن است فراموش کنید که هتل ها هم قوانین و مقرراتی دارند که نادیده گرفتن آنها می تواند اقامت شما را با مشکل مواجه کند. هر چند که هر هتلی می تواند قانون خاص خود را داشته باشد، اما اصول کلی وجود دارد که تمام هتل های دنیا ملزم به رعایت آنها هستند. در این مطلب جااینجاس از قوانین و ضوابطی می گوید که هتل ها برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.
در مورد زمان ورود و خروج هتل ها
همانطور که می دانید در بیشتر هتل های دنیا و از جمله ایران شما باید ساعت ۲ بعد از ظهر اتاق خود را تحویل گرفته و در ساعت ۱۲ ظهر نیز آن را تحویل دهید. هر چند که در این زمینه نیز استثنائاتی وجود دارد و برخی هتل ها ساعت ورود و خروج خود را دارند. پس باید توجه داشته باشید که در هنگام رزرو هتل مورد نظر خود به این ساعت ها توجه کنید؛ مگر اینکه در لیست امکانات هتل به عبارت پذیرش ۲۴ ساعته برخورد کنید.
اما اگر خارج از ساعات تعیین شده وارد هتل شده یا از آن خارج شوید، چه اتفاقی می افتد؟
اگر بخواهید زودتر از موعد تعیین شده توسط هتل کار پذیرش و تحویل گرفتن اتاق خود را انجام دهید، باید نخست با پذیرش هماهنگ کرده و سپس ۵۰ درصد هزینه یک شب اقامت کامل در هتل را پرداخت کنید. به این هزینه مازاد که توسط مسافر پرداخت می شود، نیم شارژ می گویند. بگذارید با مثالی این موضوع را بیشتر برایتان روشن کنیم.
فرض کنید که از طریق سایت جااینجاس یک کابانا دو نفره را در هتل داریوش کیش به قیمت شبی ۶۵۲ هزار تومان رزرو کرده اید. قیمت اصلی اتاق ۹۹۰ هزار تومان بوده که با اعمال تخفیف ۶۵۲ هزار تومان به شما ارائه می شود. ساعت ورود و خروج به این هتل به ترتیب ۱۴ و ۱۲ می باشد. پس اگر بخواهید زودتر از موعد در اتاق خود باشید، باید نصف مبلغ اصلی(یعنی ۹۹۰ هزار تومان و نه ۶۵۲ هزار تومان) را بپردازید که می شود به عبارتی ۴۹۵ هزار تومان!
البته نکته مهم دیگری که باید بدانید این است که اگر زمان ورود شما به اتاق تان طوری باشد که هتل مجبور شود از یک شب قبل آن را برای شما خالی نگه دارد، باید کل هزینه یک شب را بپردازید یا به عبارتی شب قبل را هم رزرو کنید. به دلیل همین هزینه های نیم شارژ است که معمولا مسافران زمان پروازها یا بلیط قطار خود را طوری برنامه ریزی می کنند که یا رأس ساعت به هتل برسند یا کمی زودتر رسیده و در شهر گشتی بزنند.
خوشبختانه امروز بسیاری از هتل ها اتاق چمدان دارند و شما می توانید چمدان خود را تحویل داده و تا زمان تعیین شده به گشت و گذار در اطراف بپردازید یا اینکه در لابی هتل بنشینید و تلویزیون تماشا کنید!
همین قانون در مورد ساعت خروج از هتل هم با اندکی تفاوت وجود دارد. زمان خروج و تحویل اتاق در بیشتر هتل ها ساعت ۱۲ ظهر است؛ اما ممکن است در برخی هتل ها این ساعت ۱۳ یا حتی ۱۵ هم باشد. در مورد نحوه دریافت نیم شارژ خروج هم هتل ها قوانین خاص خود را دارند. برای مثال ساعت خروج در هتل پارسیان استقلال تهران ۱۲ ظهر می باشد. اگر این زمان تا ساعت ۲۰ شب تمدید شود، مسافر موظف به پرداخت نیم شارژ بوده و بیشتر از ساعت ۲۰ مشمول پرداخت کل هزینه می شود.
با توجه با آنچه تا کنون گفته شد، دریافت مبلغ اضافی از مسافران یا همان نیم شارژ در هتل های مختلف تابع قوانین متفاوتی است. بنابراین توصیه می شود از قبل در مورد این قوانین اطلاع حاصل کنید. اما ضوابط دیگری هم در خصوص رزرو هتل ها وجود دارد که در ادامه مطلب با قوانین و مقررات هتل ها آشنا شوید، به آنها می پردازیم.
نکات بیشتر در مورد قوانین هتل
حداقل سن رزرو هتل
حداقل سن رزرو هتل در ایران ۱۸ سال تمام است و افراد کمتر از این سن قادر به رزرو هتل نمی باشند. از آنجایی که مسافران در زمان پذیرش باید مدارک شناسایی شامل کارت ملی، شناسنامه عکس دار، پاسپورت یا ویزا(برای مسافران خارجی) به همراه داشته باشند، پنهان کردن سن واقعی رزرو کننده به هیچ وجه ممکن نیست.
شرایط پذیرش کودکان
شرایط پذیرش کودکان نیز از آن دسته قوانینی است که در هتل ها متغیر است. برای مثال هتل بین المللی تبریز کودکان تا سن ۶ سال را از پرداخت هزینه معاف می کند؛ در حالی که هتل شهریار تبریز قانون دیگری دارد. به این صورت که نرخ خردسال تا ۲ سال رایگان و کودک ۷ سال در صورت عدم استفاده از سرویس اضافه موظف به پرداخت هزینه نیم بها می باشد که به صورت حضوری در هتل دریافت می شود. اما در حالت کلی پذیرش کودکان زیر ۲ سال رایگان بوده و دریافت هزینه بابت اقامت آنها تخلف به حساب می آید.
شرایط پذیرش زوج ها در هتل
زوج های ایرانی برای اینکه بتوانند سوئیت مشترک رزرو کنند، باید کارت ملی یا شناسنامه یکی از زوجین را به همراه داشته باشند. در صورت ازدواج موقت نیز همراه داشتن صیغه نامه معتبر الزامی است. علاوه بر این خانم های مجرد که پیشتر قادر به رزرو هتل به تنهایی نبودند، اکنون می توانند با داشتن مدرک شناسایی این کار را انجام دهند.
شرایط لغو رزرو هتل
اگر رزرو هتل خود را از طریق سایت جااینجاس یا هر سایت دیگری انجام می دهید، باید بدانید که وضع شرایط و ضوابط لغو کنسلی در اختیار اقامتگاه است و هر هتل نیز قوانین خاص خود را در این زمینه دارد. بنابراین می توان گفت که شرایط و مبلغ جریمه کنسلی بعد از ثبت این درخواست مشخص شده و مابقی به حساب مسافر واریز می شود. اما بر طبق مواد شیوه نامه اجرایی ذخیره اتاق و ابطال آن در واحدهای اقامتی شرایط لغو رزرو به صورت زیر می باشد:
• اگر متقاضی تا ۲۰ روز قبل از زمان رزرو شده برای استفاده، نسبت به لغو آن اقدام کند، هیچ گونه جریمه‌ای به وی تعلق نخواهد گرفت،
• از ۲۰ روز تا ۱۱ روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۲۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق،
• از ۱۰ روز تا شش روز قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۳۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق،
• از پنج روز تا ۴۸ ساعت قبل از ورود مهمان به واحد اقامتی، مبلغ ۵۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق،
• از ۴۸ ساعت قبل تا زمان ورود مهمان، مبلغ ۷۰ درصد هزینه اقامت یک شب به ازای هر اتاق.
تبصره ۱: چنانچه مهمان پس از رزرو و اقامت در هتلی، بنا به هر دلیلی از ادامه اقامت در هتل منصرف شد، هزینه یک شب اقامت به ازاء هر اتاق محاسبه و از مبلغ پیش‌پرداخت کسر خواهد شد، به جز موارد خاص با توافق طرفین.
تبصره ۲: کاهش تعداد اتاق‌های رزرو شده توسط دفاتر خدمات سیاحتی و جهانگردی تا ۴۸ ساعت قبل از ورود و تا سقف قابل قبول بوده و مشمول جریمه نیست.
لازم به ذکر است که امکان لغو رزرو در روزهای شلوغ و با توجه به اطلاع رسانی قبلی وجود ندارد و مسافر نیز نمی تواند ادعایی بابت استرداد مبلغ داشته باشد. برای مسافرانی که هتل خود را از طریق سایت جااینجاس رزرو کرده اند دانستن این نکته الزامی است که” این سایت مسئول کلیه رزروهایی است که مراحل تایید آنها نهایی شده و واچر برای کاربر صادر گردیده است . در مواردی خاص که جزو لاینفک رزرو هر هتل می باشد، احتمال دارد که یک رزرو حتی بعد از تایید نهایی قابل واگذاری به کاربر نباشد( بنا به شرایط هتل ). در این مواقع جااینجاس متعهد می گردد که اقامتگاهی مشابه و در همان زمان درخواستی را در اختیار کاربر قراردهد و یا وجه را بنا به درخواست ایشان عینا مسترد نماید”.
رزرو هتل مشهد در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه هتل تور مشهد با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای بهترین کیفیت ها را به شما عزیزان ارائه می دهیم .کافی است با ما تماس بگیرید و نام هتل درخواستی خود را به کارشناسان ما اعلام نموده تا بهترین قیمت و جدیدترین تصاویر هتل مربوطه برای شما ارسال گردد. جهت ارائه توضیحات در مورد موضوعات لیست هتل های مشهد-هتل نزدیک حرم مشهد ارزان-رزرو هتل مشهد علی بابا-رزرو هتل مشهد نزدیک حرم در خدمت شما عزیزان می باشیم. جهت هرگونه تماس و مشاوره رایگان در مورد رزرو هتل مشهد می توانید با ما با شماره های ۰۹۱۵۶۹۴۲۱۷۲ تماس برقرار نمایید.