زائرسرا نزدیک حرم امام رضا | تا ۹۰% تخفیف واقعی رزرو در تمام ساعات شبانه روز | زائر سرای حرم امام رضا-قیمت زائرسرای رضوی-قیمت مسافرخانه در مشهد نزدیک حرم-رزرو زائرسرای حرم امام رضا-زائرسرای الزهرا مشهد هتل

زائرسرا نزدیک حرم امام رضا و خدمات زائر سرای حرم امام رضا-قیمت زائرسرای رضوی-قیمت مسافرخانه در مشهد نزدیک حرم-رزرو زائرسرای حرم امام رضا-زائرسرای الزهرا مشهد تخصص هتل می باشد. این مجموعه تا ۹۰% تخفیف واقعی برای هتل ها و هتل آپارتمان ها در نظر دارد. در سایت ” هتل تور مشهد ” شما می توانید رزرو هتل را با تخفیف های شگفت انگیزی بصورت مستقیم از خود هتل تجربه کنید و هزینه هتل را به خود هتل واریز کنید.

زائرسرا نزدیک حرم امام رضا – با افتخار اعلام می نماییم که هتل برای شما عزیزان با هر نوع سلیقه و با هر میزان بودجه ای رزرو آنلاین هتل ، هتل آپارتمان ، سوییت آپارتمان ، باغ ویلا و اقامتگاه های بوم گردی را بصورت مستقیم، بدون واسطه با کمترین قیمت انجام می دهد. ارائه خدمات زائرسرا نزدیک حرم امام رضا تا شما سفری ایده آل و شگفت انگیزی را بدون هیچ دغدغه ای آغاز کنید. شما می توانید رزرو آنلاین هتل های کشور از جمله رزرو آنلاین هتل های مشهد، هتل های تهران، هتل های اصفهان، هتل های شیراز، هتل های کیش، هتل های تبریز، هتل های شمال و دیگر شهرهای کوچک و بزرگ کشور را در “هتل تور مشهد” با قیمت استثنایی تجربه کنید. کلیه خدمات ما تا ۹۰% تخفیف استثنایی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. در این مطلب به موضوعات زائر سرای حرم امام رضا-قیمت زائرسرای رضوی-قیمت مسافرخانه در مشهد نزدیک حرم-رزرو زائرسرای حرم امام رضا-زائرسرای الزهرا مشهد خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه خدمات خود را از جمله زائرسرا نزدیک بارگاه امام رضا را با سرعت، و ۱۰۰% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم .
زائرسرا نزدیک حرم امام رضا و زائر سرای حرم امام رضا-قیمت زائرسرای رضوی-قیمت مسافرخانه در مشهد نزدیک حرم-رزرو زائرسرای حرم امام رضا-زائرسرای الزهرا مشهد در هتل تا ۹۰% تخفیف واقعی ارائه می گردد. این سایت همچنین افتخار خود می داند که در ارائه خدمات زائرسرا نزدیک بارگاه امام رضا در خدمت صاحبان آژانس مسافرتی باشد. اگر شما صاحب آژانس مسافرتی هستید می توانید به عنوان آژانس در سایت ثبت نام کنید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد زائر سرای حرم امام رضا-قیمت زائرسرای رضوی-قیمت مسافرخانه در مشهد نزدیک حرم-رزرو زائرسرای حرم امام رضا-زائرسرای الزهرا مشهد با ما همراه باشید. ما درهتل با بیش از چندین سال سابقه درخشان با حذف واسطه ها، ثبت آسان اقامتگاه ها و تیم تخصصی خود خدمات زیادی از جمله زائرسرا نزدیک بارگاه امام رضا را برای مشتریان خود تدارک دیده ایم.

زائرسرا نزدیک حرم امام رضا – تمام تلاش مجموعه هتل تور مشهد این می باشد تا بتواند بدون واسطه و با کمترین قیمت رزرو ( زائر سرای حرم امام رضا-قیمت زائرسرای رضوی-قیمت مسافرخانه در مشهد نزدیک حرم-رزرو زائرسرای حرم امام رضا-زائرسرای الزهرا مشهد ) را برای شما عزیزان تدارک ببنید. ما همواره در تلاش هستیم تا بتوانیم خدماتی درخور مشتریانمان ارائه کنیم و از اینکه با شما هستیم به خود می بالیم.

آدرس زائرشهر رضوی واقع در خارج از مشهد، ابتدای روستای طرق، حاشیه اتوبان مشهد باغچه می باشد و تلفن ۰۵۱۳۳۲۳۸۰۰۰ در خدمت شماست.
چنانچه از سمت نیشابور به مشهد می آیید، حدود ۳ کیلومتری قبل از پلیس راه مشهد، در طرف راست خود جاده فرعی به سمت روستای طرق را مشاهده می کنید. برای رفتن به زائرشهر رضوی باید از همین جاده روستای طرق بروید. در عکس زیر مسیری که با رنگ آبی مشخص شده است، مسیر رسیدن به زائرشهر است. در این تصویر منظور از آزادراه مشهد باغچه، همان جاده نیشابور به مشهد است. در بالای تصویر هم پلیس راه مشهد مشخص است. البته اگر اشتباها رد شدید و وارد شهر شدید نگران نباشید. می توانید براحتی دور بزنید و طبق توضیحی که در ادامه می دهیم، آدرس زائرشهر را از داخل مشهد می گوییم.
برای رفتن به زائرشهر رضوی از داخل مشهد باید به سمت خروجی نیشابور رفته اما به سمت عوارضی پلیس راه و بزرگراه نیشابور نروید، بلکه از مسیر سمت راست بزرگراه به سمت بهشت رضا (ع) بروید. در مسیر بهشت رضا (ع) تابلوهای راهنمای روستای طرق و نیز زائرشهر رضوی را خواهید دید.
همانطور که گفتیم، آدرس زائرسرای رضوی واقع در داخل مشهد، انتهای بلوار چمن، نبش چمن ۹۹ بوده و با شماره تماس ۰۵۱۳۱۲۰۹۱۳۵ آماده خدمت رسانی به زائرین عزیز هستند.
در نقشه زیر مسیر زائرسرای رضوی تا حرم مطهر با خطوط رنگی مشخص شده است: اسامی خیابان های مسیر عبارتند از: زائرسرای رضوی، بلوار چمن، بلوار مصلی، خیابان نواب صفوی، حرم مطهر. طبق نقشه زیر اگر بخواهید از حرم امام رضا علیه السلام به سمت زائرسرای رضوی بروید، کافی است پس از خروج از حرم وارد خیابان نواب صفوی شده و پس از رسیدن به پنج راه مسیر را مستقیم بروید. پس از حدود ۴۰۰ متر به چهار راه خواهید رسید. چهار راه را به سمت چپ بروید تا وارد بولوار چمن شوید. در این بولوار پس از گذر از میدان، اولین کوچه، کوچه چمن ۹۹ است که زائرسرای آستان قدس رضوی مشهد در آنجا قرار دارد.
تلفن ملی ۱۴۶۰ نیز بدون پیش شماره جهت رزرو زائرسرا و زائرشهر رضوی در نظر گرفته شده است.
سایت رزرو زائرسرای رضوی بصورت اینترنتی به آدرس eghamat.razavi.ir امکان رزرو کردن سوئیت های زائرشهر و زائرسرای رضوی را دارد و در دسترس عموم قرار گرفته است.
آستان قدس رضوی حرم امام رضا علیه السلام برای اینکه هیچ زائری بخاطر مشکلات مالی از سفر زیارت به مشهد محروم نشود، اقدام به ساخت زائرسرا و زائرشهر رضوی کرد. بطور کلی زائرسرای مشهد و زائرشهر رایگان نیست، اما برای عموم مردم نیز امکان استفاده از زائرسرا با قیمت پایین فراهم است. یعنی در ایامی که هتل های شهر پر هستند و جای خالی برای مسافر پیدا نمی شود یا جاهایی که پیدا می شود با قیمت های زیاد هستند، استفاده از زائرسرای آستان قدس رضوی پیشنهاد می شود. فقط باید زائرسرا جای خالی داشته باشد و از قبل رزرو کنید. برای این منظور با تلفن کشوری ۱۴۶۰ بدون پیش شماره تماس بگیرید، یا در سایت زائرسرا و زائرشهر به نشانی eghamat.razavi.ir ثبت نام کنید. البته گفتیم که زائرسرا و زائرشهر رضوی با حرم مطهر امام رضا علیه السلام فاصله دارند و باید با ماشین یا اتوبوس های زائرشهر به حرم مشرف شد. لذا برای کسانی که می خواهند نزدیک حرم هتل بگیرند، و پیاده و به سرعت و هر وقت دلشان خواست به حرم برسند، زائرسرا و زائرشهر پیشنهاد نمی شود. در این گونه موارد می توانید از دیگر زائرسراهای نزدیک حرم مطهر استفاده کنید. مانند زائرسرای خلفایی با تلفن ۰۵۱۳۷۲۷۹۰۹۱ و واتساپ ۰۹۱۵۴۶۰۹۷۹۸ .
اگر به دلیل کمبود اتاق و پر بودن ظرفیت زائرسرای رضوی و زائرشهر رضوی نتوانستید جایی رزرو کنید نگران نباشید. ما در مجموعه یه جای خوب، با داشتن ۵ زائرسرا در قیمت های مختلف و البته نزدیک به حرم مطهر، می توانیم انشاالله مناسب با ذائقه و بودجه شما مکانی باب میلتان برایتان فراهم کنیم. اگر می خواهید عکس زائرسراها و قیمت ها را ببینید، کافی است یک پیام در واتساپ به شماره ۰۹۱۵۴۶۰۹۷۹۸ بدهید و در آن تاریخ حضور در مشهد و تعداد نفراتتان را بنویسید. ما بررسی می کنیم و زائرسراهای موجود را همراه عکس و قیمت در واتساپ می فرستیم. اگر پسند کردید می توانید از همان طریق واتساپ رزرو را انجام دهید. چنانچه سوالی بود با شماره تلفن ۰۵۱۳۷۲۷۹۰۹۱ در خدمت شما هستیم. .
آستان قدس رضوی با تاکید بر حفظ تکریم زائران حرم مطهر و نیز با هدف ارائه خدمات بهتر به قشر مستضعف و محروم جامعه، در سال ۹۵ اقدام به ساخت مکان‌هایی مانند زائرسرا و زائر شهر نموده، تا زیارت اولی‌ها و خانواده‌های کم توان کشور نیز بتوانند از زیارت حرم امام رضا بهره‌مند شوند.
زائرسرای آستان قدس رضوی مشهد هم از لحاظ امکانات رفاهی داخل سوئیت‌ها و هم از لحاظ امکانات برای ایاب و ذهاب زائرین به حرم مطهر بسیار مجهز است. این زائرسرا در مساحت ۸ هکتار ساخته شده است که علاوه بر فضای اقامتی، فضاهای فرهنگی، خدماتی و رفاهی را نیز شامل می‌شود. به طور کلی واحد اقامتی زائرسرای آستان قدس رضوی مشهد دارای ۷ بلوک با ظرفیت هر بلوک ۱۲۵ نفر و دو سوئیت سالنی به ظرفیت ۱۵۰ نفر برای زائرین گروهی است.
زائرسرا نزدیک حرم امام رضا در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه هتل تور مشهد با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای بهترین کیفیت ها را به شما عزیزان ارائه می دهیم .کافی است با ما تماس بگیرید و نام هتل درخواستی خود را به کارشناسان ما اعلام نموده تا بهترین قیمت و جدیدترین تصاویر هتل مربوطه برای شما ارسال گردد. جهت ارائه توضیحات در مورد موضوعات زائر سرای حرم امام رضا-قیمت زائرسرای رضوی-قیمت مسافرخانه در مشهد نزدیک حرم-رزرو زائرسرای حرم امام رضا-زائرسرای الزهرا مشهد در خدمت شما عزیزان می باشیم. جهت هرگونه تماس و مشاوره رایگان در مورد زائرسرا نزدیک حرم امام رضا می توانید با ما با شماره های ۰۹۱۵۶۹۴۲۱۷۲ تماس برقرار نمایید.