ففاصله زائرسرای رضوی تا حرم مطهر| تا ۹۰% تخفیف واقعی رزرو در تمام ساعات شبانه روز | مسافرخانه ارزان مشهد طبرسی-فروش فاصله زائرسرای رضوی تا حرم-قیمت مهمانپذیر در مشهد هتل

فاصفاصله زائرسرای رضوی تا حرم مطهر و خدمات مسافرخانه ارزان مشهد طبرسی-فروش فاصله زائرسرای رضوی تا حرم-قیمت مهمانپذیر در مشهد تخصص هتل می باشد. این مجموعه تا ۹۰% تخفیف واقعی برای هتل ها و هتل آپارتمان ها در نظر دارد. در سایت ” هتل تور مشهد ” شما می توانید رزرو هتل را با تخفیف های شگفت انگیزی بصورت مستقیم از خود هتل تجربه کنید و هزینه هتل را به خود هتل واریز کنید.

فاصفاصله زائرسرای رضوی تا حرم مطهر– با افتخار اعلام می نماییم که هتل برای شما عزیزان با هر نوع سلیقه و با هر میزان بودجه ای رزرو آنلاین هتل ، هتل آپارتمان ، سوییت آپارتمان ، باغ ویلا و اقامتگاه های بوم گردی را بصورت مستقیم، بدون واسطه با کمترین قیمت انجام می دهد. ارائه خدمات فاصله زائرسرای رضوی تا حرمتا شما سفری ایده آل و شگفت انگیزی را بدون هیچ دغدغه ای آغاز کنید. شما می توانید رزرو آنلاین هتل های کشور از جمله رزرو آنلاین هتل های مشهد، هتل های تهران، هتل های اصفهان، هتل های شیراز، هتل های کیش، هتل های تبریز، هتل های شمال و دیگر شهرهای کوچک و بزرگ کشور را در “هتل تور مشهد” با قیمت استثنایی تجربه کنید. کلیه خدمات ما تا ۹۰% تخفیف استثنایی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. در این مطلب به موضوعات مسافرخانه ارزان مشهد طبرسی-فروش فاصله زائرسرای رضوی تا حرم-قیمت مهمانپذیر در مشهد خواهیم پرداخت . ضمنا ما کلیه خدمات خود را از جمله فاصله زائرسرای رضوی تا حرمرا با سرعت، و ۱۰۰% تضمین ارزانترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهیم .
فاصفاصله زائرسرای رضوی تا حرم مطهر و مسافرخانه ارزان مشهد طبرسی-فروش فاصله زائرسرای رضوی تا حرم-قیمت مهمانپذیر در مشهد در هتل تا ۹۰% تخفیف واقعی ارائه می گردد. این سایت همچنین افتخار خود می داند که در ارائه خدمات فاصله زائرسرای رضوی تا حرمدر خدمت صاحبان آژانس مسافرتی باشد. اگر شما صاحب آژانس مسافرتی هستید می توانید به عنوان آژانس در سایت ثبت نام کنید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسافرخانه ارزان مشهد طبرسی-فروش فاصله زائرسرای رضوی تا حرم-قیمت مهمانپذیر در مشهد با ما همراه باشید. ما درهتل با بیش از چندین سال سابقه درخشان با حذف واسطه ها، ثبت آسان اقامتگاه ها و تیم تخصصی خود خدمات زیادی از جمله فاصله زائرسرای رضوی تا حرمرا برای مشتریان خود تدارک دیده ایم.

فاصله زائرسرای رضوی تا حرم فاصله زائرسرای رضوی تا حرم مطهرون واسطه و با کمترین قیمت رزرو ( مسافرخانه ارزان مشهد طبرسی-فروش فاصله زائرسرای رضوی تا حرم-قیمت مهمانپذیر در مشهد ) را برای شما عزیزان تدارک ببنید. ما همواره در تلاش هستیم تا بتوانیم خدماتی درخور مشتریانمان ارائه کنیم و از اینکه با شما هستیم به خود می بالیم.

فاصله زائرسرای رضوی تا حرم| تا 90% تخفیف واقعی رزرو در تمام ساعات شبانه روز

با سلام، ابتدا زائرسرا و زائرشهر رضوی را معرفی کنیم: زائرسرای رضوی داخل شهر مشهد است ولی زائرشهر رضوی خارج از شهر قرار دارد. زائرسرای رضوی در خیابان چمن مشهد قرار دارد و زائرشهر رضوی در ابتدای روستای طرق قرار دارد. هیچکدام از این زائرسراها رایگان نیستند. فاصله زائرسرا تا حرم مطهر حدود ۳ کیلومتر و فاصله زائرشهر تا حرم مطهر حدود ۱۵ کیلومتر است.
چنانچه وسیله نقلیه شخصی ندارید، برای رسیدن به حرم مطهر از زائرسرا باید از وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی یا اتوبوس شهری استفاده کرد. اما چون زائرشهر رضوی بیرون از شهر است، از اتوبوس های پیش بینی شده زائرشهر باید استفاده کنید.
برای رفتن به زائرشهر رضوی از داخل مشهد باید به سمت خروجی نیشابور رفته اما به سمت عوارضی پلیس راه و بزرگراه نیشابور نروید، بلکه از مسیر سمت راست بزرگراه به سمت بهشت رضا (ع) بروید. در مسیر بهشت رضا (ع) تابلوهای راهنمای روستای طرق و نیز زائرشهر رضوی را خواهید دید.
همانطور که گفتیم، آدرس زائرسرای رضوی واقع در داخل مشهد، انتهای بلوار چمن، نبش چمن ۹۹ بوده و با شماره تماس ۰۵۱۳۱۲۰۹۱۳۵ آماده خدمت رسانی به زائرین عزیز هستند.
در نقشه زیر مسیر زائرسرای رضوی تا حرم مطهر با خطوط رنگی مشخص شده است: اسامی خیابان های مسیر عبارتند از: زائرسرای رضوی، بلوار چمن، بلوار مصلی، خیابان نواب صفوی، حرم مطهر. طبق نقشه زیر اگر بخواهید از حرم امام رضا علیه السلام به سمت زائرسرای رضوی بروید، کافی است پس از خروج از حرم وارد خیابان نواب صفوی شده و پس از رسیدن به پنج راه مسیر را مستقیم بروید. پس از حدود ۴۰۰ متر به چهار راه خواهید رسید. چهار راه را به سمت چپ بروید تا وارد بولوار چمن شوید. در این بولوار پس از گذر از میدان، اولین کوچه، کوچه چمن ۹۹ است که زائرسرای آستان قدس رضوی مشهد در آنجا قرار دارد.
تلفن ملی ۱۴۶۰ نیز بدون پیش شماره جهت رزرو زائرسرا و زائرشهر رضوی در نظر گرفته شده است.
سایت رزرو زائرسرای رضوی بصورت اینترنتی به آدرس eghamat.razavi.ir امکان رزرو کردن سوئیت های زائرشهر و زائرسرای رضوی را دارد و در دسترس عموم قرار گرفته است.
آستان قدس رضوی حرم امام رضا علیه السلام برای اینکه هیچ زائری بخاطر مشکلات مالی از سفر زیارت به مشهد محروم نشود، اقدام به ساخت زائرسرا و زائرشهر رضوی کرد. بطور کلی زائرسرای مشهد و زائرشهر رایگان نیست، اما برای عموم مردم نیز امکان استفاده از زائرسرا با قیمت پایین فراهم است. یعنی در ایامی که هتل های شهر پر هستند و جای خالی برای مسافر پیدا نمی شود یا جاهایی که پیدا می شود با قیمت های زیاد هستند، استفاده از زائرسرای آستان قدس رضوی پیشنهاد می شود. فقط باید زائرسرا جای خالی داشته باشد و از قبل رزرو کنید. برای این منظور با تلفن کشوری ۱۴۶۰ بدون پیش شماره تماس بگیرید، یا در سایت زائرسرا و زائرشهر به نشانی eghamat.razavi.ir ثبت نام کنید. البته گفتیم که زائرسرا و زائرشهر رضوی با حرم مطهر امام رضا علیه السلام فاصله دارند و باید با ماشین یا اتوبوس های زائرشهر به حرم مشرف شد. لذا برای کسانی که می خواهند نزدیک حرم هتل بگیرند، و پیاده و به سرعت و هر وقت دلشان خواست به حرم برسند، زائرسرا و زائرشهر پیشنهاد نمی شود. در این گونه موارد می توانید از دیگر زائرسراهای نزدیک حرم مطهر استفاده کنید. مانند زائرسرای خلفایی با تلفن ۰۵۱۳۷۲۷۹۰۹۱ و واتساپ ۰۹۱۵۴۶۰۹۷۹۸ .
ما در گروه رزرواسیون خود با داشتن زائرسراهای ارزان قیمت نزدیک حرم امام رضا علیه السلام تاکنون توانسته ایم رضایت بسیاری از زائران عزیز را فراهم آوریم و از این بابت خدا را شاکریم. همچنین می توانید از نظرات مسافران قبلی ما در اینستاگرام ملک مشهد بازدید فرمایید.
اگر به دلیل کمبود اتاق و پر بودن ظرفیت زائرسرای رضوی و زائرشهر رضوی نتوانستید جایی رزرو کنید نگران نباشید. ما در مجموعه یه جای خوب، با داشتن ۵ زائرسرا در قیمت های مختلف و البته نزدیک به حرم مطهر، می توانیم انشاالله مناسب با ذائقه و بودجه شما مکانی باب میلتان برایتان فراهم کنیم. اگر می خواهید عکس زائرسراها و قیمت ها را ببینید، کافی است یک پیام در واتساپ به شماره ۰۹۱۵۴۶۰۹۷۹۸ بدهید و در آن تاریخ حضور در مشهد و تعداد نفراتتان را بنویسید. ما بررسی می کنیم و زائرسراهای موجود را همراه عکس و قیمت در واتساپ می فرستیم. اگر پسند کردید می توانید از همان طریق واتساپ رزرو را انجام دهید. چنانچه سوالی بود با شماره تلفن ۰۵۱۳۷۲۷۹۰۹۱ در خدمت شما هستیم. ضمنا در خصوص هریک از موارد زیر نیز می توانید با شماره تماس ذکر شده یا واتساپ کسب اطلاعات کنید:
رزرو بهترین زائرسراهای مشهد نزدیک حرم و ارزان، و نیز شماره تلفن، قیمت، آدرس، لیست و سایت آنها.
آستان قدس رضوی با تاکید بر حفظ تکریم زائران حرم مطهر و نیز با هدف ارائه خدمات بهتر به قشر مستضعف و محروم جامعه، در سال ۹۵ اقدام به ساخت مکان‌هایی مانند زائرسرا و زائر شهر نموده، تا زیارت اولی‌ها و خانواده‌های کم توان کشور نیز بتوانند از زیارت حرم امام رضا بهره‌مند شوند.
زائرسرای آستان قدس رضوی مشهد هم از لحاظ امکانات رفاهی داخل سوئیت‌ها و هم از لحاظ امکانات برای ایاب و ذهاب زائرین به حرم مطهر بسیار مجهز است. این زائرسرا در مساحت ۸ هکتار ساخته شده است که علاوه بر فضای اقامتی، فضاهای فرهنگی، خدماتی و رفاهی را نیز شامل می‌شود. به طور کلی واحد اقامتی زائرسرای آستان قدس رضوی مشهد دارای ۷ بلوک با ظرفیت هر بلوک ۱۲۵ نفر و دو سوئیت سالنی به ظرفیت ۱۵۰ نفر برای زائرین گروهی است.
زیارت قبول، التماس دعا
فافاصله زائرسرای رضوی تا حرم مطهر در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه هتل تور مشهد با بهره گیری از تیم مجرب و حرفه ای بهترین کیفیت ها را به شما عزیزان ارائه می دهیم .کافی است با ما تماس بگیرید و نام هتل درخواستی خود را به کارشناسان ما اعلام نموده تا بهترین قیمت و جدیدترین تصاویر هتل مربوطه برای شما ارسال گردد. جهت ارائه توضیحات در مورد موضوعات مسافرخانه ارزان مشهد طبرسی-فروش فاصله زائرسرای رضوی تا حرم-قیمت مهمانپذیر در مشهد در خدمت شما عزیزان می باشیم. جهت هرگونه تماس و مشاوره رایگان در مورد فاصله زائرسرای رضوی تا حرممی توانید با ما با شماره های ۰۹۱۵۶۹۴۲۱۷۲ تماس برقرار نمایید.